נוכל לשפר ולשדרג לכם את המחשב עם רכיבים מתקדמים. שיוסיפו מהירות והנאה הזמן השימוש במחשב.

הלוחש לטכנו – פובים ידע להתאים עבורכם רכיבים שידעו לשפר את חווית השימוש במחשב.

אם המחשב שלכם אצלכם כבר שנתיים שלוש אולי גם אתם יכולים לשפר ולשדרג את המחשב שלכם בעלות ממש נמוכה.  שיפור ושידרוג המחשב מתבצע ע"י החלפת רכיבים ישנים בחדשים ומתקדמים יותר.

אסביר לכם כאן על שיפור ושדרוג ועל מה שבינהם.

איזה רכיבים אני יכול לשדרג במחשב שלי ?

הרכיבים אותם אפשר לשפר ולשדרג  הם : זיכרונות , כוננים קשיחים , כרטיסי מסך וקול . יש אפשרות להחליף גם את המעבד ולוח האם שהחלפה שלהם היא ממש לקבל מחשב חדש ומתקדם.

מה כל רכיב שאחליף במחשב ישפר ?

זיכרונות : הזיכרונות אחראים על "מהירות המחשב" , התפקיד שלהם במחשב הוא שמירת מידע זמני (בשונה מכונן קשיח). הזיכרונות שומרים בתוכם מידע מהתוכנות , משחקים וכל הקבצים האחרונים שאנחנו עבדנו איתם ומאפשרים הפעלה מהירה שלהם .  ברגע שיש במחשב נפח זיכרון קטן או שהזיכרון הקיים כבר מלא , המחשב יפעל האיטיות והגיע הזמן להוסיף זיכרון.

כונן קשיח (הארד דיסק)  : תפקיד הכונן הקשיח הוא לאחסן את כל המידע שלכם לצמיתות . על הכונן הקשיח גם מותקנת מערכת ההפעלה וינדוס . סוג כונן הקשיח שלכם ישפיע על המהירות שהוינדוס יעלה וישפיע על המהירות של הפתיחה , העתקה והשמירה של קבצים שלכם. תרגישו גם שינוי שכל התוכנות והמשחקים נפתחים מהר יותר.

כרטיס מסך : כרטיס מסך ידאג לחווית הצפיה שלכם. לרוב אם המחשב שלכם מחובר למסך מחשב רגיל אתם תיראו מעולה , אבל אתם רוצים לחבר את המחשב לטלויזיה , להפעיל תוכנות עריכת וידיאו  ואנימציה או שבא לכם לחבר כמה מסכים למחשב אחד. כרטיס מסך יענה לכם על הצרכים.

כרטיס קול : תפקיד הכרטיס קול הוא לתת לכם את האפשרות להנות מחווית שמיעה. איכות כרטיס קול ישפיע על איכות הצליל שהמחשב שלכם יוכל להפיק. בכל מחשב יש כרטיס קול בסיסי מובנה אבל אם אתם רוצים להשתמש בתוכנות לעריכת סאונד וקול או להתחיל להקליט את עצמכם מנגנים ושרים גם לכם יש צורך בכרטיס קול חדש.

מעבד ולוח אם : החלפת מעבד ולוח אם נועדה להוזיל עליות . באפשרותכם לקנות רק מעבד ולוח אם ואחרי התקנתם במחשב מחברים אליהם את כל חלקי המחשב הקודם שלכם.  ככה תחסכו בקניית מארז חדש , בקניית כוננים קשיחים , זיכרונות וכל שאר רכיבי המחשב.

לסיום :

שיפור ושדרוג המחשב יבטיח עבודה מהירה ומהנה יותר .

אתם רוצים שאבדוק מה אפשר לפשר ולשדרג לכם במחשב .

צרו איתי קשר  :  051-575-5270   עדי איזנמן , הלוחש הטכנו – פובים