פורץ מנעוליים

מבוא: מהי Lockpicking וכיצד להתחיל?

פריצת מנעולים היא תהליך של פתיחת מנעול על ידי מניפולציה של המנגנון הפנימי ללא המפתח המקורי.

בחירת מנעולים היא מיומנות שניתן להשתמש בה למטרות חוקיות ולא חוקיות. חשוב לדעת שזה לא חוקי להחזיק בכסאות, אבל זה לא חוקי להשתמש בהם כדי לבצע פשעים.

הסוג הנפוץ ביותר של מנעול שנבחר הוא מנעולי סיכות, הפועלים על ידי סיכות בתוך צילינדר שצריך לדחוף כלפי מעלה כדי שהצילינדר יסתובב ויפתח. הפינים מסודרים כך שיש שלוש שורות או יותר בגבהים שונים וניתן להזיז כל שורה למעלה רק כאשר כל שאר השורות נדחפו למעלה גם כן.

פריצת מנעולים היא תחביב שיכול להיעשות על ידי כל אחד. זוהי מיומנות שניתן ללמוד ולשלוט בה.

פריצת מנעולים כתחביב הפכה פופולרית לראשונה בשנות ה-70, כאשר מסגריות החלו לחלוק את כישוריהם עם הציבור באמצעות ספרים, מגזינים והרצאות.

המנעולים הטובים ביותר עשויים מפלדה קפיצית ובעלי ידיות קלות לאחיזה. יש להם גם מפתחות מתח עם קצה אחד לפחות בצורת וו או קצה אחד בצורת כדור. המנעולים הטובים ביותר מגיעים בסטים של שלושה כך שתוכל להתחיל להתאמן על מנעולים ברמות קושי שונות.

תהליך בחירת המנעול מתחיל בהכנסת מפתח המתח לחור המנעול וסיבובו בכיוון השעון או נגד כיוון השעון עד שהוא נתפס במשהו בתוך מנגנון הנעילה שיגרום לו

הקדמה: מה זה Lockpicking?

פריצת מנעולים היא מיומנות המאפשרת לאדם לעקוף את האבטחה של מנעול על ידי מניפולציה של הפינים בתוך המנעול. הוא משמש לעתים קרובות בסרטים כדי לפרוץ לבתים ולגנוב חפצי ערך.

פריצת מנעולים קיימת כבר מאות שנים, אך רק בתחילת המאה ה-19 החלו מנעולנים להשתמש בכלים לקטיף מנעולים במקום בשיטות מסורתיות כמו לנפץ אותם בפטישים ובאזמלים.

בסעיף זה, נדון במה היא בחירת מנעולים, כיצד היא פועלת ומתי משתמשים בה.

פריצת מנעולים היא תחביב שיכול להיות מאוד מתגמל. זו גם מיומנות שימושית בעולם האמיתי.

פריצת מנעולים, הידועה גם בשם איסוף מנעולים, היא אומנות פתיחת המנעולים על ידי מניפולציה של הרכיבים הפנימיים עם כלים כדי לאפשר למנעול להיפתח. המונח "קטיף מנעולים" יכול להתייחס למי שעוסק באמנות זו או לכלים המשמשים לביצועה.

פריצת מנעולים נהוגה לרוב על ידי מנעולנים, קציני אכיפת חוק ואנשי אבטחה שחייבים לפתוח מנעולים מבלי לפגוע בהם כדי שיוכלו לעשות בהם שימוש חוזר מאוחר יותר.

מנעולים נבחרים לעתים קרובות בשל הקושי שלהם בקטיף ועבור השימוש שלהם על פריטים יקרי ערך או רגישים כגון כספות וכספות.

10 בחירות הנעילה הטובות ביותר של 2018 שנבדקו

בחירת בחירת המנעול הנכונה היא משימה קשה. יש כל כך הרבה גורמים שצריך לקחת בחשבון. ראשית, אתה צריך לדעת עם איזה סוג של מנעול אתה מתמודד. מנעולים מסוימים דורשים בחירות מיוחדות שלא יעבדו על סוגים אחרים של מנעולים. שנית, אתה צריך לדעת עד כמה אתה מיומן בבחירת מנעולים. ככל שאתה מיומן יותר, כך קטן הסיכוי שהבחירה תישבר בזמן השימוש. שלישית, ישנו עניין של מחיר ואיכות. אתה רוצה להשיג עסקה טובה אבל גם רוצה מוצר שיחזיק מעמד זמן מה.

יצרנו רשימה זו של 10 בחירות הנעילה הטובות ביותר לשנת 2018 רק בשבילך!

1) סט מנעול בוגוטה – כלי פריצה: סט זה כולל 12 בחירות שונות ו-2 מתח עם

המנעולן הוא מקצוע הדורש הרבה כלים וציוד. כלי המנעולן הטובים ביותר הם אלו שניתן להשתמש בהם בכל מצב.

ערכת כלי מנעולן טובה צריכה לכלול מגוון רחב של מרים, מפתחות פיתול, מותחנים וציוד שימושי אחר לפתיחת מנעולים.

במאמר זה, אנו הולכים לסקור את 10 בחירות הנעילה הטובות ביותר של 2018 ולדבר על התכונות שלהן. נדון גם במה גורם לכל בחירה לבלוט מהשאר. אני מקווה שמאמר זה יעזור לך למצוא את הבחירה המושלמת לצרכים שלך!

למידע נוסף בתחום של פורץ מנעוליים יש לגלוש לאתר manolan1.co.il

מה היה לנו עד עכשיו?