ניקוי המחשב שלכם מרוגלות ווירוסים יבטיח שתהיו מוגנים מתוכנות זדוניות שיאספו עליכם מידע , מתוכנות שינסו לעשות לכם נזק בקבצים ואפילו להרוס לכם את המחשב.

הלוחש לטכנו – פובים יבצע סריקה של וירוסים ורוגלות במחשב שלכם וידאג שאתם והמידע שלכם תהיו בטוחים.

בשימוש היום יומי שלנו במחשב אנחנו חשופים לאיומים ללא הפסקה . המחשב יכול להיות מותקף ע"י תוכנות זדוניות או תוכנות הרסניות בזמן שאנחנו מורידים קבצים או סתם גולשים באינטרנט . רוגלות ווירוסים מנסים לחדור לנו למחשב ולגרום לנזק.

אסביר לכם כאן מה ההבדל בין ווירוסים לרוגלות , איך רוגלות ווירוסים משפיעים על המחשב שלכם ואיך לנסות ולשמור על המחשב מוגן מחדירה של וירוסים ורוגלות .

.

מה ההבדל בין רוגלות לוירוסים ?

רוגלות : התפקיד של הרוגלות זה לעקוב אחרינו. להבין מה הרגלי הגלישה שלנו , מה תחומי העניין שלנו , מי החברים שלנו , במה אנחנו עוסקים וכל דבר שיכול לעזור ל"תוקפים" לקבל עלינו מידע . רוגלות ששתולות לכם במחשב גם יגרמו להאטת המחשב , להאטת מהירות הגלישה ואפילו לתקלות בהפעלה השוטפת של המחשב.

וירוסים: התפקיד של הווירוסים הוא לפגוע במחשב. הווירוס יושב על הדיסק הקשיח ומתחיל לשכפל את עצמו עד שהוא מדביק את כל הקבצים שיש במחשב . והוא רק מחכה לרגע שנשלח למישהו תמונה או מסמך ואז הוא ישכפל את עצמו גם במחשב של ה"קורבן" הבא.  הווירוס יגרום לתופעות הדרגתיות של פגיעה בקבצים , נעילתם ולהודעות על שגיאות שונות ומשונות. הוירוס מנסה לעשות בדיסק הקשיח נזק  גדול ככל שאפשר ואפילו לגרום לדיסק הקשיח להיהרס.

איך אפשר להידבק ברוגלות ווירוסים ?

בכל רגע שאתם מחוברים לאינטרנט אתם חשופים לרוגלות ווירוסים. אתם יכולים לקבל אימייל מחבר ולפתוח את התמונה או המסמך שתקבלו והופ !!!  נדבקתם !!!  אתם יכולים לגלוש בכל מיני אתרים שישתלו לכם במחשב תוכנות מעקב. אז איך אפשר להימנע מהידבקות  ? לא בטוח שאפשר להימנע ב 100% אבל בהחלט אפשר  להקשות  על ה"תוקפים" .

איך נדע שיש לנו רוגלות או וירוסים במחשב ?

חשדות לרוגלות או וירוסים צריכות לעלות ברגע שהמחשב הפך איטי מהרגיל , ברגע שפתאום קופצות לכם על המסך כל מיני פרסומות מוזרות , תוכנות שפתאום נתקעות והודעות שגיאה על קבצים פגומים. 

הדרך הבטוחה לדעת שאנחנו "מוגנים"  (אף פעם אין 100% הגנה) זה להתקין אנטי וירוס ולסרוק את המחשב.

באיזה תוכנות להשתמש כדי לנקות את המחשב מרוגלות ווירוסים ?

כדי להסיר וירוסים או להגן על המחשב מהתקפות של וירוסים כדי להתקין אנטי וירוס  , תוכנה שתדע לשמור ולהגן על המחשב מהתקפות השתלטות ושתילת קבצים נגועים בכונן הקשיח שלכם. תוכנות האנטי וירוס המוכרות והמומלצות ביותר הן : McAffe – Norton antivirus – AVG – Avast – Kasperrsky – Node32 Eset .

תוכנה נגד רוגלות המומלצת ביותר היא :  malwarebytes anti – malware

לסיום :

רוגלות ווירוסים יכולים לפגוע לכם במחשב ולהרוס לכם קבצים חשובים או לרגל אחריכם ולאסוף עליכם מידע.

אתם חוששים שיש לכם רוגלות או וירוסים במחשב , אתם רוצים שאני אבצע בדיקה , סריקה ובמידת הצורך ניקיון , אתם רוצים שגם לכם תהיה תוכנת אנטי וירוס ורוגלות במחשב .

צרו איתי קשר  :  051-575-5270   עדי איזנמן , הלוחש הטכנו – פובים