ניקוי המחשב שלכם מאבק ימנע מהמחשב שלכם להתחמם , להרעיש ויבטיח שמירה על רכיבי המחשב ועבודה חלקה   שלהם.

הלוחש לטכנו – פובים יבצע ניקוי יסודי במחשב שלכם וינקה את כל הלכלוך והאבק שהצטברו בתוך המחשב עם הזמן.

בכל זמן שהמחשב שלנו דלוק הוא שואב לתוכו אבק ולכלוך. יש מאוורר בתוך ספק הכח שמדליק את המחשב ויש עוד מאווררים בתוך המחשב שדואגים לקרר רכיביו השונים ,  כל מאוורר שמקרר את המחשב גם שואב לתוך המחשב את הלכלוך והאבק שבסוף מצטבר ועלול לגרום לתקלות במחשב ואפילו להרס מוחלט.

אסביר לכם כאן איך תוכלו לדעת אם גם לכם יש אבק  ולכלוך בתוך המחשב  ואם יש למה הוא יכול לגרום.

איך אני יכול לדעת אם יש לי אבק במחשב ?

אם בזמן שאתם עובדים על המחשב פתאום המחשב נכבה. אם אתם מקבלים כל מיני הודעות מוזרות . אם המחשב מרעיש  . אם לוקח למחשב הרבה זמן  להידלק סביר להניח שיש לכם אבק במחשב אתם צריכים ניקוי פנימי .

איך אבק יכול לפגוע לי במחשב ?

בתוך המחשב יש מאווררים שדואגים לקרר את כל הרכיבים שמתחממים בתוכו והם : מעבד , כרטיסי זיכרון , כרטיס מסך ,  כרטיס קול ,  כוננים קשיחים ולוח אם.

על רכיבים אלה מותקנים צלעות קירור שנועדו להגן על הרכיבים שמגיעים לטמפרטורה מאוד גבוהה בזמן שהמחשב עובד ואם אין מאוורר שיקרר אותם הם יכולים להיהרס . האבק שנכנס לתוך המחשב מצטבר בתוך המאווררים ומונע מהם להסתובב .ואז בגלל שאין אוורור רכיבי המחשב מתחממים ועלולים להישרף עם הזמן .

איך מתבצע ניקוי המחשב מאבק ?

תהליך ניקוי המחשב חשוב !  על מנת שהוא יצליח לפני שמתחילים חשוב להכין סביבה נקייה ,  מברגים , מברשות , שואב אבק וקופסא לכל הברגים שאנחנו הולכים לפרק.

אנחנו מתחילים בפתיחת המארז , ואז מתחילים לפרק כל מה שאפשר. בעזרת מברגים ומברשות מוצאים אבק עקשן שתקוע חזק בתוך המאווררים וצלעות הקירור. שואבים אבק מלוח האם  מהכוננים ומתוך ספק הכח וכך מאפשרים למחשב "לנשום" מחדש . 

לסיום :

אבק שמצטבר לכם במחשב יכול לגרום לתקלות במחשב שעם הזמן עלול להתחמם ולהיהרס

אתם חוששים שיש לכם אבק  במחשב ? מעוניינים בניקוי יסודי .

צרו איתי קשר  :  051-575-5270   עדי איזנמן , הלוחש הטכנו – פובים

ש