אטרקציות במרכז

איזור המרכז מלא באטרקציות שכל אחד יכול ליהנות מהם. מהמונומנטים ההיסטוריים ועד חיי הלילה התוססים שלו, יש משהו לכולם. בפוסט זה בבלוג, נחקור את האטרקציות הפופולריות ביותר במרכז, וכן נספק תובנות לגבי המקומות הטובים ביותר לבקר בהם במהלך שהותכם.

מאמר זה יסקור בין השאר אטרקציות אקסטרימיות שקיימות ביערות ובשטחים הפתוחים במרכז הארץ

הריאה הירוקה של המרכז – יער בן שמן

יער בן שמן מתפרס על כ – 30,000 דונם יער מדהים וקרן קיימת לישראל הכשירה במקום תצפיות וכבישי שטח רבים לטיולי 4X4 וטיולי אופניים, בנוסף המקום מלא באטרקציות שטח אקסטרימיות שמושכות אליהם קהלים רבים לימי כיף וכמובן ימי גיבוש לעובדים

אטרקציה ראשונה – לייזר טאג

לייזר טאג הוא משחק יחודי ואתגרי שהגיע מארה"ב, 

מתחלקים ל – 2 קבוצות ומשחקים יחד משחק תחרותי שבנוי על כיבוש עם רובים.

הרובים יורים מן קרן לייזר ובאמצעותה ניתן לפגוע ולצבור נקודות.

לחברת אקסטרים יער בן שמן שמפעילה לייזר טאג ביער בן שמן יש רובים משודרגים למשחק המדליק הזה ובטיול שלכם ביער תוכלו לפגוש קבוצות שונות משחקות באתגר וגיבוש יחד.

אטרקציה שניה – טיולי איזי ריידר

טיולי איזי ריידר במרכז הפכו לאטרקציה פופולרית במיוחד לקבוצות שרוצות להינות מכמה שעות של שילוב סקרנות, גיבוש וטבע. 

הכלי המיוחד הזה שפותח בישראל מאפשר לקבוצה לנסוע יחד ולהינות מהנוף. אין רעש – הכלי עובד על חשמל ואפילו לא צריך רישיון מיוחד בשבילו. הדרכה קצרה עם נהלי בטיחות ויוצאים לדרך.

אטרקציה שלישית – טיולי טרקטורונים

אם דיברנו על שבילי 4X4 ביער בן שמן, אז למעשה יש עוד מקומות שתוכלו למצוא בהם טיולים על כלים מיוחדים כמו טרקטסטרים או טיולי טרקטורונים, ג'יפים וטרקסטרים, אחד המקומות המיוחדים לטיול באיזור המרכז הוא עמק איילון.

עמק איילון הוא איזור פורה בעצים ובמים, בטיול בעמק תוכלו להגיע לבית הקשתות בו יש מעיין יחודי ובנוסף לבריכה גדולה בפארק קנדה, כל זה כמה דקות נסיעה ממחלף לטרון.

מידע נוסף על אטרקציות במרכז תוכלו למצוא באתר אקסטרים יער בן שמן כאן 

 

 

מה היה לנו עד עכשיו?